Contestant List


Name

Surname

Team Name

Nationality

Sex

2-Man Team Male

1

Burak

Karacık

Apex Hunters

TUR

E

Önay

Bayram 

Apex Hunters

TUR

E

2

Osman

Şirin

AFAD gençlik

TUR

E

Furkan Abdullah

Pamukçu

AFAD gençlik

TUR

E

3

İbrahim

Sayın

UnlimitedPower

TUR

E

Şenol

Dikyurt

UnlimitedPower

TUR

E

4

Serhat

Yılmaz

Vargren

TUR

E

Nick

Anderson

Vargren

GB

E

5

Cüneyt atay

Yavuz

İki Bisiklet İki Kafadar

TUR

E

Harun

Yavuz

İki Bisiklet İki Kafadar

TUR

E

6

Sinan

Kargı

Tadpole

TUR

E

Yasin Cihat 

Bingöl

Tadpole

TUR

E

7

Berk

Okyay

Vegan Thunder Cats

TUR

E

Ahmet

Yeşil

Vegan Thunder Cats

TUR

E

8

Halil İbrahim

Direktör

Manisa Celal Bayar Üniversitesi

TUR

E

Utku

Araal

Manisa Celal Bayar Üniversitesi

TUR

E

9

Mutlu

Erçevik

TEAM ISS

TUR

E

Ahmet

Eren

TEAM ISS

TUR

E

4-Man Team Female

1

Merve

Güney

Kadınlar İsterse – Suzuki

TUR

K

Sera

Sayar Yakimoviç

Kadınlar İsterse – Suzuki

TUR

K

Arzu 

Sağnak

Kadınlar İsterse – Suzuki

TUR

K

Nihal

Özdemir Köse

Kadınlar İsterse – Suzuki

TUR

K

4-Man Team Male

1

Baha şerif

Baygeldi

Pedalhane-Almob

TUR

E

Şener 

Eroğlu

Pedalhane-Almob

TUR

E

Burak

Debreli

Pedalhane-Almob

TUR

E

Kaan 

Karadağ

Pedalhane-Almob

TUR

E

2

Ömer

Atilla Erdoğan

Quadrometheus

TUR

E

Cihan Kamil

Öğüt

Quadrometheus

TUR

E

Emre

Gürdap

Quadrometheus

TUR

E

Halis

Dörtlemez

Quadrometheus

TUR

E

3

Mecit

Tatlıcılar

Kipeo Endurance Team

TUR

E

Ercüment

Boran

Kipeo Endurance Team

TUR

E

Abdülkadir

Kelleci

Kipeo Endurance Team

TUR

E

Gökhan

Uzunlar

Kipeo Endurance Team

TUR

E

4

Hakan

Kuru

Suicide Squad

TUR

E

Cenk

Balkan

Suicide Squad

TUR

E

Barış Cihan

Karakuş

Suicide Squad

TUR

E

Yusufcan

İncegül

Suicide Squad

TUR

E

5

Onur

Yayak

KOŞTURAN

TUR

E

Ömer

Tüzer

KOŞTURAN

TUR

E

Hakan

Özkan

KOŞTURAN

TUR

E

Serkan

Turhan

KOŞTURAN

TUR

E

6

Faruk

Ateş

Yeşil Pedal

TUR

E

Onur

Yavuz

Yeşil Pedal

TUR

E

Gürcan

Ürkmez

Yeşil Pedal

TUR

E

Yalçın 

Ataylar

Yeşil Pedal

TUR

E

7

Sedat

Yıldırım

Öz Trimetheus

TUR

E

Hüseyin Onur

Aydemir

Öz Trimetheus

TUR

E

M. Bahadır

Karcaçete

Öz Trimetheus

TUR

E

Erdem

Güder

Öz Trimetheus

TUR

E

8

İlker

Burgaç

JUST FOR FUN

TUR

E

Çağla Şengör

Danacıoğlu

JUST FOR FUN

TUR

K

Furkan 

Reis

JUST FOR FUN

TUR

E

Emrullah

Aktepe

JUST FOR FUN

TUR

E

9

Mehmet Tahir

Soyaslan

Bilkent University

TUR

E

Yakup

Bilgin

Bilkent University

TUR

E

Şükrü

Kırman

Bilkent University

TUR

E

Baturalp 

Koyun

Bilkent University

TUR

E

10

Tufan

Sağnak

Pelotonist White

TUR

E

Süleyman

Çelikkaya

Pelotonist White

TUR

E

Emre

Ural

Pelotonist White

TUR

E

Mehmet Efe

Ballı

Pelotonist White

TUR

E

11

Mustafa Can

Çelik

Pelotonist Red

TUR

E

Yiğit Alp

Demirbaş

Pelotonist Red

TUR

E

Gregory

Lawrie

Pelotonist Red

GB

E

Awab

Al-Dubai

Pelotonist Red

YE

E

12

Fatih

Ertörün

Kadans Bisiklet

TUR

E

İsmail

Çavuşoğlu

Kadans Bisiklet

TUR

E

Nihat

Çınarlı

Kadans Bisiklet

TUR

E

Kerem

Ersoy

Kadans Bisiklet

TUR

E

13

İsmail

İleri

NO REASON CYC

TUR

E

Ozan

Şahin

NO REASON CYC

TUR

E

Serkan

Eldeniz

NO REASON CYC

TUR

E

Akın

Zortuk

NO REASON CYC

TUR

E

14

Seyit

Çimenbiçer

KAÇIŞ GRUBU

TUR

E

Ali Görkem

Algın

KAÇIŞ GRUBU

TUR

E

Erdal

Sevim

KAÇIŞ GRUBU

TUR

E

Ahmet Timur

Karabay

KAÇIŞ GRUBU

TUR

E

15

Emre

Yavuz

MG Türkiye

TUR

E

Ahmet Hayri

Kulumbur

MG Türkiye

TUR

E

Refikcan

Kavakkoru

MG Türkiye

TUR

E

Faruk

Güler

MG Türkiye

TUR

E

16

Gökberk

Acar

PT ACADEMY NTT Game Pro

TUR

E

Melih

Yavas

PT ACADEMY NTT Game Pro

TUR

E

Noyan

Türker

PT ACADEMY NTT Game Pro

TUR

E

Engin 

Kılıç

PT ACADEMY NTT Game Pro

TUR

E

17

Eser

Erkal

MİGROS BİSİKLET KULÜBÜ

TUR

E

İbrahim

Düzgün

MİGROS BİSİKLET KULÜBÜ

TUR

E

Onur 

Kalafat

MİGROS BİSİKLET KULÜBÜ

TUR

E

Birkan

Yılmaz

MİGROS BİSİKLET KULÜBÜ

TUR

E

18

Osman 

İnhan

Çevir Gitsin

TUR

E

Yavuz

Çağatay

Çevir Gitsin

TUR

E

Selim

Şenok

Çevir Gitsin

TUR

E

Memduh

Lutfija

Çevir Gitsin

TUR

E

4-Man Team Mixed

1

Ozan

Yavuz

BOOSTCAMP

TUR

E

İlkem

Gökçe

BOOSTCAMP

TUR

K

Muhammet

Erhan

BOOSTCAMP

TUR

E

Buse

Yücel

BOOSTCAMP

TUR

K

2

Songül

Çolakoğlu

Songül Çolakoğlu Cycling Team

TUR

K

Uğur 

Enül

Songül Çolakoğlu Cycling Team

TUR

E

Feriha

Özkan

Songül Çolakoğlu Cycling Team

TUR

K

Turgut

Bakır

Songül Çolakoğlu Cycling Team

TUR

E

3

Ebru

Güven

Riders On The Storm

TUR

K

Burak

Üçok

Riders On The Storm

TUR

E

Evren

Yüzügüzel

Riders On The Storm

TUR

E

Halil

Ulaş

Riders On The Storm

TUR

E

6-Man Team Female

1

Hande

Karaca

Zincir Kıran Kadınlar

TUR

K

Bengisu

Ergenç

Zincir Kıran Kadınlar

TUR

K

Betül

Tamer

Zincir Kıran Kadınlar

TUR

K

Ayşe

Bilgin

Zincir Kıran Kadınlar

TUR

K

Zeynep Özge

Dinç

Zincir Kıran Kadınlar

TUR

K

Dilara

Öztel

Zincir Kıran Kadınlar

TUR

K

2

Pınar

Caliskan

Ladies First

TUR

K

Bedia

Çakıroğlu Sarı

Ladies First

TUR

K

Yeşim 

Çiloğlu

Ladies First

TUR

K

Elif 

Coskun

Ladies First

TUR

K

Neslihan 

Gümüş

Ladies First

TUR

K

Mine 

Erhan

Ladies First

TUR

K

6-Man Team Male

1

Buğra

Altundal

Gravel Diggers

TUR

E

Ekrem

Ekicigil

Gravel Diggers

TUR

E

Can

Canpolat

Gravel Diggers

TUR

E

Sinan

Kırat

Gravel Diggers

TUR

E

Arın

Yetişener

Gravel Diggers

TUR

E

Mehmet Deniz

Üstündağ

Gravel Diggers

TUR

E

2

Ruso

Yakimoviç

Kep-d’ül Cycling Club

TUR

E

Barış

Kaya

Kep-d’ül Cycling Club

TUR

E

Oğuz

Omur

Kep-d’ül Cycling Club

TUR

E

Necati

Karabucak

Kep-d’ül Cycling Club

TUR

E

Murat

Güney

Kep-d’ül Cycling Club

TUR

E

Tahsin

Özgür

Kep-d’ül Cycling Club

TUR

E

3

Fatih Murat

Tunç

Team Aperol Spritz

TUR

E

Batu

Ketenci

Team Aperol Spritz

TUR

E

Atiler

Bagcı

Team Aperol Spritz

TUR

E

Serkan 

Irmak

Team Aperol Spritz

TUR

E

İlhami

Başpınar

Team Aperol Spritz

TUR

E

Serdar

Gezgin

Team Aperol Spritz

TUR

E

4

Özgur 

Basa

30+pedalist-M4

TUR

E

Hadun 

Seyhan

30+pedalist-M4

TUR

E

Ayhan

Ozsoy

30+pedalist-M4

TUR

E

Arda

Cetin

30+pedalist-M4

TUR

E

Ata

Can

30+pedalist-M4

TUR

E

Nurullah 

Cayboylu

30+pedalist-M4

TUR

E

5

Tayfun

Kandemir

Sunparadise Cycling Team

TUR

E

Koray

Sindel ışık

Sunparadise Cycling Team

TUR

E

Kadir

Konar

Sunparadise Cycling Team

TUR

E

Enes

Karadağoğlu

Sunparadise Cycling Team

TUR

E

Furkan

Acar

Sunparadise Cycling Team

TUR

E

Olcay

Tosun

Sunparadise Cycling Team

TUR

E

6

Ali

Sakinsel

30+Pedalist

TUR

E

Güçlü

Gürsoy

30+Pedalist

TUR

E

Onur

Yılmaz

30+Pedalist

TUR

E

Gürsü

ülger

30+Pedalist

TUR

E

Mehmet

Küçük

30+Pedalist

TUR

E

Zekeriya

Beşiroğlu

30+Pedalist

TUR

E

7

Ali

Candan

Büyükçekmece Bisiklet Kulübü

TUR

E

Murat

Uslu

Büyükçekmece Bisiklet Kulübü

TUR

E

Kayhan

Pulurbey

Büyükçekmece Bisiklet Kulübü

TUR

E

Cüneyt

Aras

Büyükçekmece Bisiklet Kulübü

TUR

E

Olcay

Doğan

Büyükçekmece Bisiklet Kulübü

TUR

E

Oktay

Karan

Büyükçekmece Bisiklet Kulübü

TUR

E

8

Akın

Korkmaz

Hexametheus

TUR

E

Arda

Serin

Hexametheus

TUR

E

Berhan

Sarılar

Hexametheus

TUR

E

Arif

Babacan

Hexametheus

TUR

E

Özhan

Peştanlı

Hexametheus

TUR

E

Özkan

Kayalıca

Hexametheus

TUR

E

9

Volkan

Kurdoğlu

BMC & Garmin Türkiye 

TUR

E

Kemal 

Koyunlu

BMC & Garmin Türkiye 

TUR

E

Özdemir

Levent

BMC & Garmin Türkiye 

TUR

E

İrfan 

Türetgen

BMC & Garmin Türkiye 

TUR

E

Oğuzhan 

Biçer

BMC & Garmin Türkiye 

TUR

E

Levent

Atıl

BMC & Garmin Türkiye 

TUR

E

10

Osman

Mençi

YemekSepeti Banabi

TUR

E

Gökhan

Akan

YemekSepeti Banabi

TUR

E

Ömer

Öztürk

YemekSepeti Banabi

TUR

E

Harun

Canbaz

YemekSepeti Banabi

TUR

E

Ahmet Abdülhakim

Karagöbek

YemekSepeti Banabi

TUR

E

Fatih

Aydın

YemekSepeti Banabi

TUR

E

11

Seref

Sarıca

STAY

TUR

E

Tahsin 

Ozerden

STAY

TUR

E

Yusuf Alperen

Ayar

STAY

TUR

E

Ali Murat

Akkuş

STAY

TUR

E

Cumhur 

Düdükçü

STAY

TUR

E

Evrim

Yiğit

STAY

TUR

E

12

Hayati

Mitrani

Scuderia

TUR

E

Giancarlo

Gottardo

Scuderia

TUR

E

Beto

Torresvela

Scuderia

TUR

E

Rory

Nuijens

Scuderia

TUR

E

Russ

Abel

Scuderia

TUR

E

Cem

Rozental

Scuderia

TUR

E

13

Emre

Yoldan

Crankexpress

TUR

E

Levent

Demircan

Crankexpress

TUR

E

İlyas

Aldemir

Crankexpress

TUR

E

Barlas

Ertürk

Crankexpress

TUR

E

Ercan

Tokur

Crankexpress

TUR

E

Yunus Emre

Yılmaz

Crankexpress

TUR

E

14

Salim

Akdaş

Team Mimosa

TUR

E

Onur

Levent

Team Mimosa

TUR

E

Mehmet

Tugal

Team Mimosa

TUR

E

Bülent

Altınel

Team Mimosa

TUR

E

Alper

Bahar

Team Mimosa

TUR

E

Serhat

Yıldırım

Team Mimosa

TUR

E

15

Ahmet Can

Aslan

Chaingang

TUR

E

Kağan 

Yavuz

Chaingang

TUR

E

Umur

Kara

Chaingang

TUR

E

Ulaş

Derin

Chaingang

TUR

E

Muhammed 

Yıldız

Chaingang

TUR

E

Serkan

Balkan

Chaingang

TUR

E

16

Mehmet Mert

Osanmaz

BilkentTeam

TUR

E

Ömer Taha

Yalçın

BilkentTeam

TUR

E

Can 

Süslü

BilkentTeam

TUR

E

Gökhan 

Can

BilkentTeam

TUR

E

Cengiz

Akçiçek

BilkentTeam

TUR

E

Fatih 

Erdem

BilkentTeam

TUR

E

17

Erkan

Oruç

30Pedalist Sixers

TUR

E

Caner 

Başak

30Pedalist Sixers

TUR

E

Ufuk

Yalabuk

30Pedalist Sixers

TUR

E

Mehmet 

Köse

30Pedalist Sixers

TUR

E

Bahadır

Atılgan

30Pedalist Sixers

TUR

E

Ali

Obuz

30Pedalist Sixers

TUR

E

18

Arif Volkan

Güven

VELESBIST

TUR

E

Mehmet

Öğreten

VELESBIST

TUR

E

Harun

Çınar

VELESBIST

TUR

E

Ömer Faruk

Asra

VELESBIST

TUR

E

Boran

Özmen

VELESBIST

TUR

E

Coşkun

Yılmaz

VELESBIST

TUR

E

19

Samet

Süt sünbüloğlu

Velesbist 2

TUR

E

Samet

Çapan

Velesbist 2

TUR

E

Serdar

Demir

Velesbist 2

TUR

E

Zafer

Aşlamalı

Velesbist 2

TUR

E

Akın

Ayaz

Velesbist 2

TUR

E

Onur

Turan

Velesbist 2

TUR

E

20

Ali Rıza

Emre

SERAPOOL

TUR

E

Mehmet

Gönenç

SERAPOOL

TUR

E

Ahmet Hidayet

Akyürek

SERAPOOL

TUR

E

Tarık

Tuna

SERAPOOL

TUR

E

Turgay 

Keleş

SERAPOOL

TUR

E

Ensar

Efendioğlu

SERAPOOL

TUR

E

21

Alptekin

Işıkalp

MG Basın Takımı

TUR

E

Yaman 

Yılmaz

MG Basın Takımı

TUR

E

Aslan

Batur

MG Basın Takımı

TUR

E

Cem

Özenen

MG Basın Takımı

TUR

E

Ozan

Öğretmenoğlu

MG Basın Takımı

TUR

E

Ömrüm Tolga

Çolak

MG Basın Takımı

TUR

E

6-Man Team Mixed

21

Özgur

Aksaman 

YBK UNICORN RIDERS 

TUR

E

İdil 

Sarban 

YBK UNICORN RIDERS 

TUR

K

Faisal 

Hakim 

YBK UNICORN RIDERS 

TUR

E

Enes Emir 

Çetiner

YBK UNICORN RIDERS 

TUR

E

Mobin 

Mobin 

YBK UNICORN RIDERS 

IR

E

Levent 

Kurtoğlu 

YBK UNICORN RIDERS 

TUR

E

1

Gülşah

Başandaç

PT Academy NTT Game

TUR

K

Taner

Karaman

PT Academy NTT Game

TUR

E

Berk

Ata

PT Academy NTT Game

TUR

E

Hakan Emre

Güneri

PT Academy NTT Game

TUR

E

Serkan

Tek

PT Academy NTT Game

TUR

E

Yalçın 

Genceroğlu

PT Academy NTT Game

TUR

E

2

Ali Rıza

Bilal

Team Koy ver gitsin

TUR

E

Goksu

Tugay Bilal

Team Koy ver gitsin

TUR

K

Sefa

Eroğlu

Team Koy ver gitsin

TUR

E

Mert

Yalçın

Team Koy ver gitsin

TUR

E

Barkın

Baysal

Team Koy ver gitsin

TUR

E

Alptekin

Baskır

Team Koy ver gitsin

TUR

E

3

Ahmet

Özbecetek

Lotus

TUR

E

Tarcan

Kiper

Lotus