Istanbul 24h Boostrace

Boost Sport

Bisiklet ve triatlon alanında Yenilikçi ve İlham Veren projelerimizle öncülük etmekteyiz.
BOOSTRACE ve BOOSTCAMP Serileri

Boostrace ve Boostcamp serileri olarak tamamen sporseverlerin ihtiyaçlarına göre düşünülmüş tatiller, kamplar ve yarışlar düzenlemekteyiz.

Boostrace serisinin ilki olan, Formula pistinde 24 saat bisiklet yarışını 2021’den bu yana düzenlemekteyiz. 2022’de de muhteşem heyecana sahne olan etkinliğimizin 2023 yılı tarihleri: 16-17 Eylül
Türkiye de bir ilk, formula pistinde 24-saatlik bisiklet yarışı.
www.istanbul24h.com

BoostCamp Organizations

2018 yılından beri Türkiye’nin en prestijli ve kapsamlı bisiklet ve triatlon kampları olan BOOSTCAMP organizasyonlarını Türkiye'de ve yurt dışında çeşitli lokasyonlara göre değişen konsept ve içeriklerle gerçekleştirmekteyiz.

Yıllık Boostcamp takviminde yurt dışında Dubai kampı, Revenge of The Mountains konseptli Marmaris Kampı, Mystic Rise konseptli Kapadokya Kampı «Konsept» adı altında özel Batı Karadeniz, Güney Doğu ve Gelibolu kampları yer almaktadır. www.boostcamplive.com

Santini
Mystic Rise
Boostcamp serilerinin en büyüleyici olan organizasyonu Mystic Rise!

Kapadokya’ya yapılan seyahatler zaten başlı başına mistik bir deneyimdir. Peki bunun yanı sıra bu doğa harikası tarihi bölgede bisiklet sürme fikrine ne dersiniz? Mystic Rise bu muhteşem doğayı ve bisiklet sürme deneyimini bir araya getirerek; bölgeyi deneyimleyebileceğiniz en benzersiz yol olacaktır.

Kapadokya
Konum
15-18 Haziran
Tarih
4 Gün
Süre
Santini
Revenge on the Mountains
Yeşilin Maviyle Buluştuğu Rota

Marmaris bir bisiklet kampında arayacağınız her şeye sahip. Ve en heyecan verici kısmı ise Ege’nin meşhur çam ağaçları arasında yapacağınız efsane Kıran tırmanışı.

Marmaris
Konum
29 Mart - 2 Nisan
Tarih
5 Gün
Süre
Unutulmaz hatıralar biriktirmek için gelip bize katılın!

Boostcamp ve BoostRace serileri, Türkiye’nin en güzel bölgelerinde benzersiz bir tatil fırsatı sunarak, spora olan tutkunuzu doyasıya yaşamanızı sağlıyor.

Boost Races daha fazla bilgi için İletişime Geçin

Okudum, kabul ediyorum - KVKK ile ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.*